Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ES4 Oblivionban van egy kis...

Pynti kérdése:

ES4 Oblivionban van egy kis problémám! Én néztem el valamit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ha minden cuccomat kidobom, és full "csupaszon" megyek be akármelyik városba, akkor is jönnek az őrök, és lekapcsolnak lopás miatt, amit nem értek, mert ugye, egy tárgy sincs nálam. ELŐRE IS KÖSZI :)

2013. márc. 28. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha "beregisztráltak" lopásért, akkor függetlenül attól neked mennek az őrök, hogy nálad van-e a cucc (vagy van-e egyáltalán nálad valami) vagy sem.
2013. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarán: hiába dobod el a tárgyaidat, amíg a menüben a bounty résznél egy bizonyos összeg látható (bármi ami nagyobb mint nulla), addig mindig üldözni fognak.
2013. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogy tudnám eltüntetni azt a kis 1000 gold-os vérdíjat ?
2013. márc. 29. 14:12
 4/5 anonim válasza:

Van rá egy kis csalás (én nem használtam mert nem szeretek csalni...)

:

Játék közben bökj rá a ~ gombra (magyar billentyűkön valószínűleg a nullás gomb), ez előhívja a konzolt, melybe a kódokat gépelheted.

Aztán beírod ezt: player.setcrimegold 0 - lenullázza a fejedre kitűzött vérdíjat.

Remélem segítettem.

2013. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előttem levő emberke is nagyon jót mondott de én tudok egy egyszerűbbet:

Ne fizesd ki hanem meny be a börtönbe. :D

Én mindig ezt csinálom ha nincs pénzem.

csak nem tudom miért nem mondták ezt mások.

2013. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!