Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen lesz a BF4?

Szerintetek milyen lesz a BF4?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondod... Úgy értettem, hogy szerintetek jó lesz vagy pár gondolat.
2013. márc. 28. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
valószínűleg elég fasza lesz ;)
2013. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Szar, ugyan az lesz mint a BF 3, nagyon sok újdonság úgy se lesz...
2013. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Most kezd el igazán gyengülni a sorozat. Elindul a tényleges tömeggyártás és kinyírja a drága EA ezt a sorozatot is. A BF3 még bőven ellenne minimum 2 évig.
2013. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
De nem tudom egyesek mit esznek fúú most jön a BF 4 de basszus ez olyan mintha BF 3 lenne, csak éppen kék színű helyett szürke a hp,lőszer..stb kijelző, felér ez is egy új DLC-vel...
2013. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

"De nem tudom egyesek mit esznek fúú most jön a BF 4 de basszus ez olyan mintha BF 3 lenne, csak éppen kék színű helyett szürke a hp,lőszer..stb kijelző, felér ez is egy új DLC-vel..."

Te honnan tudod milyen lesz? Egy pár perces videóból? Ugye nem tévedek nagyot, ha azt mondom, hogy te nagy COD-os vagy? Ezek után meg egy hatalmas LOL vagy...

2013. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

"Te honnan tudod milyen lesz? Egy pár perces videóból? Ugye nem tévedek nagyot, ha azt mondom, hogy te nagy COD-os vagy? Ezek után meg egy hatalmas LOL vagy...


Miért lennék LOL? Különben is én azt mondom hogy ezzel hogy ha már 4. rész akkor ne legyen már megint modern háború épp elég volt 3. is DLC együtt...mi köze van ehhez a COD-hoz?

Jah és elég volt belőle látnom hogy milyen lesz http://www.youtube.com/watch?v=MBmYPZZRUyk

2013. márc. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!