Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 Xbox 360?

Battlefield 3 Xbox 360?

Figyelt kérdés
Megvettem a Battlefield 3 at de nincs merevlemezem (hard drivem) . Mikor elindítom a játékot kiírja h akarom e telepíteni felszeretném de nincs merevlemezem. Így hogy nincs feltelepítve (legalább is szerintem )egy kicsit rosszabb a grafika és minta akadna egy minimálisat .ha veszek merevlemezt , egy 320 gigásat és arra feltelepítem akkor jobb lesz a grafika és nem akad egy kicsit se ?
2013. márc. 26. 16:40
 1/5 ZolaZotya ***** válasza:
a merevlemeznek semmi köze az akadáshoz és a grafikához
2013. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kivéve a Battlefield 3-nál... Igen, hd textúra pakkot akar felrakni, tehát szebb lesz a grafika, valamint akadozni sem fog, mivel nem a dvd-ről olvassa be a dolgokat. De szerintem elég egy 16 gb-os pendrive-ot venned, legalábbis olcsóbb, leformázod a 360-al, hogy külső vinyóként érzékelje, aztán felrakod arra.
2013. márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, pendrive ra nem engedi felrakni, csak merevlemezre.
2013. márc. 27. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Leformáztad a pendrive-ot az xbox-al, hogy vinyóként érzékelje, vagy csak simán bedugtad?
2013. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
leformáztam, és a bf 3 at nem lehet rátölteni, csak a merevlemezt engedi
2013. márc. 28. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!