Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator 2?

Euro Truck Simulator 2?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Még kezdő vagyok, s lenne pár kérdésem. :)

1,Hol látom pontosan, h fáradok.e? Elfáradtam.e?

2,Fog sötétedni majd a kép? Meg esni az eső?

3,Hányas szinttől lehet saját kamiont venni? :)

Köszönöm a válaszokat!


2013. márc. 26. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem miért törölték az előbb, vagy kit zavar az ilyen kérdés amikor nem sért semmilyen szabályt. A modot a felhasználók készítik akik ingyen teszik közzé, így nem sért szerzői jogot sem.


Az elején rövid utakat tudsz választani, nincs még idő elfáradni. A fáradság könnyen kiszámítható, kiírja a menüben (F7 talán) hogy mennyi idő múlva vagy fáradt, és hogy mennyi idő alatt érsz oda. Amíg a fáradság és a teljesítési időn belül van, addig nincs gond. Amikor a fáradt állapot elérése a befejezési idő előtt kb. fél órával van, a karakter ásítozni kezd, és felugrik az üzenet a pihenésről. Ilyenkor beállsz egy parkolóba.


Sötétedés és eső van, mást még nem láttam. Moddal van hó.

Én kb 15. szinten hagytam abba, ahol még nem volt pénz kamionra.

2013. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igen én sem értettem, h miért törölték mondjuk.... :/

2013. márc. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!