Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassins creed 2-ben...

Az Assassins creed 2-ben hogyan működik a harcrendszer?

Figyelt kérdés

Az AC3 volt a legelső AC-m, ami ugyebár eléggé egyszerűen működött.

Azonban az AC2-t nem rég raktam fel, nagyon az elején vagyok, most voltam leonardónál, aki megjavította a pengét.

Nos az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet védekezni?

Ha rám támad 3 őr, akkor egyel még simán elvagyok, de a többi kettő lazán megüt, nem tudom hogyan kell védekezni.

A játékban van egy leírás, hogy ilyenkor ki kell targetelnem valakit (f gomb), majd ha nyomom a jobb klikket, akkor védekező állásba vált, és automatikusan kivédi a kitargetelt ellenfél ütéseit, ez jó, csak a maradék kettő még így is simán megüt.

Más leírást a védekezésről nem találtam a játékban.

Az AC3 -ban ugye ez úgy működött, hogy ha ütött valaki, gyorsan nyomtam egy -et és kivédte. Ami persze röhejesen egyszerű volt.

Van ehhez hasonló védekezési (counterattack) funkció az AC2-ben?


2013. márc. 25. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
ha védekezni akarsz egyfolytába ne engedd el a jobb egérgombot ha meg valaki támad és megakarod ölni 1 vagy 2 szúrással/kard lendítéssel akkor miközben megakar ütni akkor ugye védekezel és közben a támadást nyomd meg (bocs nem tom gépen milyen az irányítás mert boxom van)
2013. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem miért az ac3-al kezdted?Szar ez így mert a történetét sem érted ami pedig a játékban a leglényegesebb és legizgalmasabb de ha neked mind1 az :DD Amúgy én a játéknak a 80%-át pengével toltam annyi,hogy jobb klikk és counter attack már kicsit nehéz mert akkor kell nyomni a bal klikket mikor épp támadna szóval mikor épp érne hozzád a kard és akkor bal klikk szóval hosszason jobb klikk és mikor jön a megfelelő pillanat akkor bal és ha nem támadnak akkor ráálsz valakire és csapod mint az állat majd ha látod,hogy támadni készülnek gyorsan jobb klikk hosszason és bal klikk
2013. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!