Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrim Beta magyarítást...

Zsombika kérdése:

A Skyrim Beta magyarítást honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki mondta hogy neki magyarul megy a játék (de vannak banne angol részek). Nem tudja honnan szedték le az interneten mert a keresztapja rakta fel neki.
2013. márc. 24. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
[link] nem soká kész lesz az egész :)
2013. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha megkapta a Godfather, azt valószínűleg tesztelésre kapta, erre meg tovább adogatja szép dolog. Kérd el tőle te is, bár annyira nem kell nagy angol tudás a játékhoz.
2013. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
41%
Jaj de okos és zseni vagy utolsó. Én angolul viszem egy ideje és a szövege eléggé választékos és nehézkes szerintem
2013. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Menő egy kb 4 hónapos kérdéshez irogatni, nekem nem volt nehéz megérteni pedig sz@r vagyok angolból.
2013. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Menő nem menő, a 4 hónapos kérdést csak vissza-vissza látogatod te is :P És még a témához is kapcsolódik, mert a magyarítást még mindig nem adták ki.


Az alap sztorit könnyű levenni, de rengeteg párbeszéd van benne. Ha meg simán megérted, csak nem lehetsz olyan gyenge.

2013. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát sajna az vagyok, csak ez érdekelt unod, ami az embert érdekli azzal foglalkozik :D


Hát ja néha-néha :D

2013. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kukorika ***** válasza:
10%
Ordas nagy szánalmas cseléd az, aki megszerez egy béta teszt anyagot - átverve a készítőket hogy segít - majd a debilegyerek unokaöccsének telepíti, mint magyarítást, aki a neten, elkezdi az agyhalott egybites noob okoskodást, hogy magyarítás így meg úgy... Hát vaze, A MAGYARÍTÁS MÉG MOST IS, SZEPT. KÖZEPÉN BÉTA TESZT ALATT VAN NINCSEN KÉSZ... ISMÉTLEM NINCS KÉSZ, NEM TÖLTHETŐ, gyakorlatilag nem létezik még a Skyrim játékhoz magyarítás... kizárólag azoknak aki DOLGOZNAK RAJTA, TUDNIILLIK TESZTELIK, hibákat keresnek benne és pofozgatják... ergo a debilegyerek, aki az ostoba kérdést feltette még kevésbé elítélendő, mert csak egy nyomorult buta gyerek, de a felnőtt aki rátette a gépére a félkész magyarítást és nem magyarázta el neki, hogy ez egy BETA TESZT ANYAG, az egy kretén agyatlan majom és minden Skyrim fordító nevében üzenem neki hogy elmehet az anyjába vissza...
2013. szept. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kérdés jóval a teszt magyarítás elött írodott, és ak is nagy kamu volt. Menő dolog irogatni a dátum megnézese elött :P
2013. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Schantzi válasza:
Az alapjátékhoz van jól működő magyar fordítás! Innen letölthető: [link]
2013. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!