Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Battlefiel...

Mi a véleményetek a Battlefield 3-ról?

Figyelt kérdés
Így, hogy már több mint 1 éve játszunk vele mi a véleményetek, megérte, jó volt, stb.? A másik meg, hogy olvastam, hogy sokan szidják, mert a BF2-höz képest szar lebutított. Hogy hogy lebutított? Én nem játszottam a BF2-vel de nem hinném, hogy sokban változott, ugyan úgy mész és ölsz.

2013. márc. 23. 20:21
 1/2 anonim válasza:
Hát őszintén szólva nekem annyira nem jött be. Bár én inkább single player meg a co-op részével játszottam,azok nem voltak olyan rosszak,de akkor sem fogott meg túlságosan. Az online módot csak 2x próbáltam ki. Szerintem inkább hc gamereknek való játék. Nekem a cod jobban tetszik. DE ez csak az én véleményem.
2013. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát a CoD részei valóban sokkal könnyebbek multiplayerben. A Battlefield 3 inkább az idősebbeknek készült,itt azért kell taktikázni meg a célzás sem olyan könnyű. Nekem nagyon tetszik,nemrég kezdtem el és 26 szintes vagyok jelenleg. Végigvittem a campaign részt meg a 6 co-op missiont is. Szerintem a játékosok is normálisabbak mint a CoD-ban
2013. márc. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!