Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggolok GTA:SA single-ben?

Miért laggolok GTA:SA single-ben?

Figyelt kérdés

Eddig simán ment LS és SF-ben, de LV-ben elkezdett laggolni, nem annyira, hogy ne lehessen játszani, de laggol. Nem tudjátok mi a baja?


2.3 GHZ proci

2 G Ram



2013. márc. 20. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen videó kártyád van?Van vírus a gépeden?Eredeti játék?Nem telt be a merevlemez?
2013. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mobil Intel(R)4 Series Express Chipset Family, nem tudok róla, nem eredeti és van még 7 G hely a merevlemezen.
2013. márc. 21. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a videókártya gyenge.Ha jól gondolom integrált.És mi a proci pontos típusa?A ramod az biztos,hogy jó.Próbálj lejjebb venni a felbontásból és a látótávolságból.Ha továbbra is fennáll a probléma érdemes lenne egy részletes víruskeresést futtatni valamint egy CCleanert.
2013. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen, majd kipróbálom a grafika csökkentését, ha nem megy vírusirtózok :)
2013. márc. 21. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Szólj ha egyik sem használ.
2013. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most már jobb lett, lejjebb vettem a grafikát és a távolságot még laggolgat, de már tűrhető. köszi
2013. márc. 23. 07:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké.Kipróbálhatod,hogy teljesen lehúzod a látótávot.Amikor 2005-ben megjelent én is úgy játszottam,mert gyengébb gépem volt.A látótáv csak abban játszik szerepet,hogy hamarabb észreveszed az ellenfeleket.Nekem például hasonló gépem van mint neked csak a proci 1,7GHZ.A videókártyám picit erősebb mivel nem integrált.Ha játszani szeretnél vegyél valami olcsó videókártyát vagy használtan veszel egy 256 megásat és máris élvezhetőbb lesz.A Vaterán 6-7 ezerért már lehet kapni jobbakat.Egyébként ha teljesen leveszed a látótávot nem fog hátráltatni.Időben észre fogod venni a távoli ellenfeleket is.És ha lehúzod a látótávot akkor még a grafikán is menthetsz kicsit.Szerintem azért laggoltál LV-ben mert ott több a villódzó fény és a látványelem amit a videókártyád nehezebben dolgoz fel.
2013. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!