Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan készíthetnék bukkit...

Hogyan készíthetnék bukkit szervert minecraftra? (1.5-re)

Figyelt kérdés
Mindent kipróbáltam.De az indító csak ilyeneket ír ki:... nem futtatható kötegfájlként vagy azt hogy nem találja az elérési utat,pedig azt írtam be,ahol van a javám és még be is frissítettem HELP!PLS!Hogyan tudnám megcsinálni?

2013. márc. 20. 16:41
 1/3 anonim válasza:

Van olyan gép ami csak TotalCommander-el indítja el. Másik meg az ,hogy ez az alap szöveg:

java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true

PAUSE

Ez szerintem ilyenre írd át:

java -Xms512M -Xmx512M -jar craftbukkit.jar -o false

PAUSE

Ha így se jó akkor nemtudom.

2013. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először is menj fel a bukkit.org ra . ott lesz egy olyan fejléc hogy "get craftbukkit" katt rá és megjelenik neked majd ott egy link azt töltsd le, aLATTA MEG LESZ AZ ÍRÁS AMIT MÁSOLJ BE EGY SZÖVEGSZERKESZTŐBE.aztán meg kell nézned hogy a javád pontosan hol van a gépeden( pl programfiles stb..) ezután megnézed a verzióját(pl . jre 7 , jre 8 stb...) ezeket bele kell irni a szövegbe (utána másolom) amit letöltöttél a carftbukkit verzióját másolod és helyettesited a szövegben lévö craftbukkitttal elmented RUN.bat névben és elinditod. ha minden rendben megy a legenerálja magát és ha belemész a létrehozott szervermappádba akkor látod hogy ott lesz a world, plugins stb... ezután megnyitod egy szövegszerkesztövel a server propertises fájlt(ajánlom a notepad ++) és beirod a ip4 cimed , motd a szervered neve lesz. az online modot állitsd a runban is falsra (jobb klikk szrekesztés és ott lesz benne h true ezt átirod falsra)meg a server propertises be is átirod falsra.Megnyitod a parancssort és beirod h : ipconfig és a legfelsö blokkbol kiirod az ip4 cimedet(vagy vmi ilyesmi XD) és azt irod be a server propertis ip jébe.és már te fel tudsz menni a szrevredre viszont mégh csak Lanrol fut tehát csak te tudsz felmenni... itt egy youtubos akinek vannak jó videói ha nem menne : sakhierfan123
2013. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na az elözö vagyok! A szövegbe a "craftbukkit xy" ird át "craftbukkik" ra és a jar filet nevezd át szintén "craftbukkit" tá . Aztán a többit úgy ahogy irtam . Ezek után h mások fel tudjanak jönni ird be a (helyi hálózatok) ip4 címed a legfelsö sorba a neten ( tehát ne a googleba) bocs de nem jut eszembe mi a neve xd na és kijön majd a routered adatai ot vmi olyat keress h virtual server és oda ird be a portot majd a ip4 címed és lesz két féle változat vmi t vmi meg u vmi és válaszd ki mindkettöt .Aztán ird be a googlebe h whatsmyip és ami ip megjelenik felül azt ird be a szervered ip jéhez de csak a launcherbe ! :)
2013. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!