Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a god of war...

Poseidon15 kérdése:

Szerintetek a god of war ascension jobb lett mint a Gow3?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész sorozat legjobbja lett az Ascension
2013. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az egész sorozat baromi jó

kár hogy PS Exclusive :( pedig milyen jó lenne PC-re

2013. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hosszabb mint a 3?
2013. márc. 20. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem személy szerint a 3 és az ascension ugyanolyan élvezetes volt, de mintha az ascension jobban megfogott volna. Amúgy meg az egész sorozat nagyon jó, és remélem még folytatják, mert eddig nagyon jól csinálták. Személy szerint én örülnék még egy god of war-nak. Ha meg csak 20 év után lenne a kövi rész még akkor is elfogadnám akár az 5 órás játékmenetet is :D nagyszerű egy játék ez a gow. Nem is mestermű ez a játék, és ezer hála a sony-nak hogy megalkotta :)
2013. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok és kimaradt egy vessző a nem is után és így eléggé félreérthető, inkább így mondom hogy egy mestermű ez a játék :D
2013. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1-et értek.. nehezen hiszem h még 1 ilyen játék fog születni a santa monica konyhájában
2013. júl. 25. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!