Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-ban ha a simem egy...

A Sims 3-ban ha a simem egy másik sim ellensége, hogy tudom őket kibékíteni? :D

Figyelt kérdés
Tehát nincs sehol hogy 'kérjen bocsánatot' vagy valami.

2013. márc. 19. 15:17
 1/5 anonim válasza:
várd meg amíg nem lesz dühös rá (ha az volt) próbáld meg vele beszélni (újra kezdeni mindent) pl :) nekem bevált sokszor de ha jól tom a kivánságpont vagy mi (nem tom a nevét ) ott is van olyan hogy mindent elöröl kezd szerelem és ellenség csak barátok és ismerösök maradnak de ha jól tom ez csak az egyik kiegészitöben van, akkor bocsi :(
2013. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam, hogyha kicsit lenyugodtak a kedélyek akkor szokott lenni olyan, hogy kérjen bocsánatot, bár néha nem ajánlatos, mert nem fogadja el a másik :D de aztán lehet, hogy ez csak az egyik kiegészítőben van, szóval lehet nálad nincs.

Illetve van olyan kód, amivel az igények és egyben a kapcsolatok is felhúzhatóak. Ha nem zavar, hogy nem teljesen önerőből éred el, hogy kibéküljenek akkor próbáld ki. Azt hiszem a háromnál ez a kód a : testingcheatsenabled true (pontosan így két szóban) ha nem működik, akkor nem tudom :) Remélem segítettem...

2013. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!bár nekem már régóta ellenségek,és nem változott semmi :/
2013. márc. 19. 16:17
 4/5 anonim válasza:
öld meg amelyikel nem játszol akkor nem lesz ellenségek akkor :D (csak vicceltem :) )
2013. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D áá nem vagyok én olyan kegyetlen :D
2013. márc. 20. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!