Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fiddlesticks, Morgana, avagy...

Fiddlesticks, Morgana, avagy Udyr?

Figyelt kérdés

Mind a 3 tetszik, és főleg élvezhetőségre megyek! :D

Szerintetek melyik a "legélvezhetőbb", ami még nem is rossz?



2013. márc. 18. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

morgana:

talán ez az egyik ami nem annyira élvezhető, lefogsz valakit alá rakod a tócsád meg leultizod...


fiddle és udyr között viszont nagyon nagy különbségek vannak, te rajtad függ hogy melyik élvezhetőbb, ha udyrt választod az csak közelharcra alkalmas, nagyon erős masszív champion, és mindene megvan (stunn,heal,dot,területi)


fiddle meg távolharci, én őt választanám de csak mert a rangedeket jobban szeretem, a q-ja eléggé leamortizálhatja a támadódat miközben futsz az életedért,

a w-je ugyancsak szemét egy spell ahogy az e-je is...

az ultijáról nem is beszélnék, csak nyomd el jóidőben jóhelyen és szép kis summát gyűjthetsz össze

2013. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi! :D Mindkettőt megveszem xD
2013. márc. 18. 18:20
 3/3 AccountManagerkovács ***** válasza:

Morgana közülük a legegyszerűbb, az ultija, a lefogása és a pajzsa nagyon jól jön, supportként is működhetne elvileg.

Udyr viszont szerintem haszontalan. Én bírom, mint karaktert, de ha ugyanannyiért kapsz egy Xin Zhaot, Rammus-t vagy kicsit többért egy Volibeart/Lee Sint, akkor fölösleges.

Fiddle-t szintén ajánlom, én személy szerint nem tudok vele, de egyébként fantasztikus karakter, főleg az ultija borzasztó durva.


Élvezhetőség, használat és egyebek együtt végülis Fiddle-re mutatnak, szóval azt mondom, őt vedd meg.

2013. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!