Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régi html alapú "kalandjáték"...

Régi html alapú "kalandjáték" neve?

Figyelt kérdés

Valamikor 5-10 évvel ezelőtt találkoztam egy html-ben írt szöveges-képes "kalandjáték"-kal, de nem emlékszek a címére vagy arra, hogy egyáltalán honnan szereztem.


Az alábbi támpontokra emlékszek:

-Különálló html oldalakból linkekkel volt felépítve.

-Minden oldal egy képből (fent középen), leírásból és a választható lépéseket képviselő linkekből (lent középen) állt.

-A képek között volt fénykép, paintes rajz és játék screenshot (doom/doom2 korabeli).

-Nem az interneten kereszütül játszottam, hanem egy mappában voltak letöltve az oldalak. (talán zip ként kaphattam).

-Magyarul volt.

-Témájában és stílusában a Suli és a Szakadt Csöves c. játékokra emlékeztetett.

-A történet egy iskolában játszódott.

-A játék alatt 3 különböző zeneszám szólt, amiket lehetett váltogatni, elnémítani.

-Az egyik zeneszám szinte biztosan a Nirvana - Smells Like Teen Spirit c. szám volt, de az éneklés nélkül.

-Egy jelenetében az ?iskola udvaron? egy szereplő filter nélküli cigarettát szív.

-Egy másik jelenetben az iskola menzáján le lehetett rókázni a falat, de csak ha előtte választottad az evés opciót.



#játék #iskola #HTML #kalandjáték #csöves #régi #nirvana smells like teen spirit
2013. márc. 18. 03:26
 1/2 dozerman ***** válasza:

Revenge on school?

Ennek volt még két része:

- Revenge on Police

- Revenge on Army

2013. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A KóterGame még ilyen, bár az nem teljesen szöveges, de hasonló "hangulatu"
2015. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!