Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene a Star Stable...

Valaki segítene a Star Stable nevű játékban? (lent)

Figyelt kérdés
Most kezdem a játékot és nem igazán tudom még,hogy mit,hogy kell, angolul sajnos pedig nem tudok. A kérdésem az,hogy hogyan kell megitatni a lovamat? Oda mentem a kúthoz, de kiírta, hogy kell egy vödör, találtam is egyet de fogalmam sincs,hogyan kell felvenni, vagy így kell csinálni egyáltalán?
2013. márc. 16. 19:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy pénzt,hogy tudok gyűjteni?
2013. márc. 16. 19:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarul jobb lenne az tény. Nekem úgy van meg.

Felvenni úgy kell, hogy rákattintasz. Bekerül a táskádba. Rákattintasz egyszer a vödörre, majd a kútra és feltölti. Majd pedig katt a teli vödörre és a ló fejére. Ha kérdésed van szólj!

2013. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az a lényeg, hogy ahol felkiálltó jelet látsz, arra az emberre menj rá! Ők valószínű feladatot adnak, onnan fogod tudni, hogy mit kell tenned, hogy ott csillogni fog. Csak úgy tudsz rámenni, ha hó fehér a nyíl, vagy nyereg, v. vödör stb...

A vödröt, meg ilyeneket úgy tudod felvenni, hogy van az a srác, akinél először vagy ő fogja adni.

ez az online játék

2013. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!