Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3 indításakor...

Assassin's Creed 3 indításakor miért fogad állandóan fekete képernyő és nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Ma sequance 9-ig elvittem a játékot kiléptem kis időre, de amikor újra elindítottam mindig indításkor fagyott le és fekete lépernyő fogadott, se kiírás se hang, csak ctrl+alt+del-el tudok kilépni. Próbáltam leszedni egy új catalyst drivert töröltem a régit és feltettem újat, újra telepíteni teljesen a játékot, újrapatchelni, ccleanert futtatni letörölni a ubisoft launchert, semmi és ötletem sincs mi a baja.
2013. márc. 16. 18:14
 1/2 anonim válasza:
100%

Ugyanezzel a problémával küzdöttem magam is. Kijátszottam főküldit aztán egyszer kiléptem és azután nem indult el többet csak fekete képernyő és fagyás :S Közbe sikerült elindulnia, de akkor az egyszemélyes játékindításnál fagyott le. Nálam valószínű videó kártyával volt, problémája a játéknak.


Sikerült elindítanom a következő módon:

Jobb gomb parancsikonra tulajdonságok, majd kompatibilitás fülecske. Futtatás a következő... itt beállítottam op rendszerem (win7), a beállításoknál 640*480 képpont.


Belső fagyást pedig orvosoltam a grafika lejebbadásával, pedig maximumra feltolva is futott előtte gond nélkül.

2013. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 paracletos válasza:
Szeretném megköszönni én is a választ, mert ugyan ez a hiba lett nálam is. A játék parancsikonjánál nem jött fel a tulajdonságnál minden, de a játék exe-jénél már igen és ott tudtam beállítani a válaszban szereplő beállításokat. Ezer hála!
2013. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!