Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a sims3-mat és...

Letöltöttem a sims3-mat és nem tudok vele játzani mert kér egy kódot beírom és le okézom és kijön mégegyszer az ablak hogy írjam be a kódot ilyenkor most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Letölöttem a sims3-at és felis telepítettem és rá kattintotam erre: Játék a the sims 3-mal aztán kijön egy ablak amiben ez áll:Írd be a teljes regiszrációs kódot, amelyet a termék kézikönyvéban, a csomagoláson, az érvényesítő e-mailben vagy a játékkártyán találhtasz és beírok egy kódot ami egy oldalon találtam és rá megyek arra hogy kész és újból kijön ez az ablak minnél elöbb segítsetek köszi!!
2009. szept. 15. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
na szóval csak CRACK-elni kell.Ha rossza a crack amit adtak hozzá vagy nincs akkor töltsél le egyet.
2009. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Regisztrációs kódot sehol nem találsz mert az csak eredeti játékhoz van. És csak egy ember használhatja... szóval aki megvette.

Mivel te a netről loptad a játékod így crackelned kell csak. Esetleg nézd meg a leírást, readme-t, hozzászólásokat, akármit ami van hozzá, és ott írja mit tegyél hogy elinduljon.

2009. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na sikerült elindítanom de, most meg ha elkezdek játszani vele akkor egy pár perc után kiad egy hangot és kék lesz a képernyőm és ott van olyan hogy leállt a játék mert valami kárt okozhat a gépemben vagy valami ilyesmit ez mért van?
2009. szept. 17. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
ha jól tom eza a kékhalál.Tán a hangkártya vagy valami ilyesmi.
2009. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen kékhalál?
2009. szept. 18. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos!Az egyik haverom mondta hogy neki is volt ilyenje és neki a rammal volt baja kivette és újra jó lett.
2009. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és akkor most mit csináljak?
2009. szept. 20. 13:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő kiszedte a RAM-ot és utána jó lett.Állítólag.De mondom NEM BIZTOS!
2009. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó oké,na és hol a RAM?
2009. szept. 21. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!