Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb GTA 3 kiadás?

Melyik a legjobb GTA 3 kiadás?

Figyelt kérdés

GTA 3 Liberty city,San Andreas,Vice city ?

Most kifejezetten a hármas szériára gondolok !

Szerintetek miért az a legjobb és mi az ami ott megfogott máshol meg nem ?

Válaszokat nagy érdeklődéssel várom



2013. márc. 13. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Mielőtt válaszolok tisztázzunk azért pár dolgot. :D


Ezek nem GTA 3 kiadások, a GTA 3 az ez:

[link]

Van ugye a GTA 3. Meg van GTA Vice City és GTA San Andreas, de ezek semmiféleképp nem nevezhetők a "GTA 3 kiadásainak".


Na már most "GTA 3 Liberty city" alatt a standard GTA 3-at érted, csak mert létezik egy GTA Liberty City Stories is, ami csak konzol platformra jelent meg.


Na de hogy rátérjek a válaszra: nálam a GTA San Andreas és a Vice City viszi a pálmát. A legelső GTA amivel játszottam az SA volt. Egyszerűen imádtam. A rengeteg szabadság és egyedire szabhatóság amit a játék nyújt nagyon tetszett. Aztán később a Vice Cityt is kipróbáltam, és nagyon sok játékkal töltött óra után nálam a VC fele billen a mérleg. Az SA hangulata is nagyon jó, de utólag engem a VC sokkal jobban megfogott. Miami Beach, a drogbáró világa, saját birodalom kiépítése. Iszonyatosan jó játékélményt nyújtott nekem. A Vice City egy etalon játék ez nem vitás.

2013. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1.válaszolónak. Nincs olyan hogy GTA 3 Liberty City,biztos csak valami mod neve. Nekem amúgy a VC a kedvenc GTA részem. Még mai napig játszok Vice City Multiplayer-rel magyar szeveren :D
2013. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

A GTA III Era-ra gondolt a kérdező:

[link]

2013. márc. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a Vice City amúgy.
2013. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik , hogy eddig tévképzeteim voltak a GTA val kapcsolatban :D Melyikben van a legnagyobb pája ?
2013. márc. 14. 14:49
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
GTA San Andreas a legjobb. Legnagyobb térkép, legjobb grafika, legjobb játékmenet, legjobb karakterek, legjobb küldetések.
2013. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
GTA IV-nek jobb grafikája van..
2013. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Nehéz megmondani, mert a maga idejében a GTA III durrant a legnagyobbat. Az volt az első 3D-s GTA, az alapozta meg azt a játékmenetet, amire azóta is épít a széria.


A Vice Vity a fergeteges hangulatával, kidolgozottabb történetével és sokkal inkább élő városával sokat hozzátett, de összességében nem szólt akkorát.


A San Andreas már nem tudott annyit hozzátenni. 2005-re, amikor megjelent, már kimondottan kopottas volt a grafikája és nem állt jól neki, hogy megpróbáltak korszerű látványt kicsikarni a négy éves motorból. Az irányítás PC-n nehézkesebb lett, érezhetően kontrollerre volt szabva inkább, a hatalmasra duzzasztott világot pedig nem sikerült igazi tartalommal megtölteni. Nem csoda, hogy kurtítottak a GTA IV opcionális lehetőségein.

2013. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezeket a programokat legálisan még meg lehet szerezni ?
2013. márc. 14. 20:50
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Nagy áruházakban (Tesco, Auchan, Media Markt) és az 576-ban bele lehet futni, de a Steamen egy nagyobb akció alkalmával egy áráért el lehet vinni mindhármat. Minden ünnepi akciónál leárazzák őket 75%-kal.
2013. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!