Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2013 Tomb Raider mentési...

2013 Tomb Raider mentési probléma?

Figyelt kérdés
Üdv! Töltöttem le dvd5 és black box-os verziót is de egyszerűen nem akar menteni. Mindig újra kell kezdenem ha teljesen kilépek a játékból. Amúgy meg fut szépen nem dob ki nem fagy le. Miért lehet ez? Ha valaki tudna segíteni megköszönném!

2013. márc. 12. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg a játékot!
2013. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Szart nem veszek csak ami megéri.
2013. márc. 13. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha neked ez a játék szar, akkor nem tudom, hogy mi a jó. Egyébként meg a "szarra" minek pazarlod egyáltalán a sávszélességet és akarsz vele játszani?
2013. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
minek megvenni ha le is lehet tölteni? -.-"
2013. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez magyarország hahó!!!! nem mindenki teheti meg hogy megvegye ezeket a játékokat tudom és mindenki tudja hogy mért kell megveni nem pedig letölteni mert ezzel megöljük a játékipart stb .... de akinek nincs pénze rá az ne játszon? ne hallgasson zenét mert nem tud megveni eredeti cd-ét? vagy ne nézzen filmet csak tv-ét???? én ismerek olyat aki utsó pénzéért is megveszi az eredeti játékokat de kérdem én tőletek ha kajára sem marad nem beszélve a ruhákról stb normális az ilyen? mert megértem ha szegény és nem tud mit csinálni mert ép tanul és még nem tud dolgozni ez véget a szabadidejét hagy töltse ugy ahogy neki jól esik és igencsak jól tud esni 1 kis game ha az ember nem népszerű és szép (nem magamból indulok ki csak nekem van agyam és beletudom élni magam más hejzetébe és megértő vagyok) ti is lehetnétek azok akiknek anyuci apuci telitömi a zsebét mert oké ha arra rá szóltok akinek tudjátok van de csak úgy a semmire spórol de nem minden syton mondani mert nem tudod épp milyen szegény ember ül a gép mögött!
2013. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!