Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hitman vs Black ops melyik a...

Papdanne kérdése:

Hitman vs Black ops melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hitman single szerint, mulitban gondolom a Black Ops jobban leköti az embert.
2013. márc. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megvan nekem mind kettő, és az előzővel értek egyet. Viszont ha csak egyet lehet választani akkor Hitman, hihetetlenül ki lett dolgozva és rengeteg variációval lehet végigvinni egy pályát
2013. márc. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

CoD-ot ma már inkább multira veszi az ember

ha a story érdekel akkor Hitman

2013. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

CoD semmiképp. Évente kiadnak egy újat, folyton lehúzzák a 100-adik bőrt is a szériáról, mert a sok vérpisti úgyis megveszi, pedig semmit se változtatnak szinte az újakban. Én már csak elvből se venném meg.


Az új Hitman viszont gyenge lett szerintem. Az előzőeket szerettem, de ez le lett nagyon egyszerűsítve. Az pedig túlzás, hogy több módon oldhatod meg a pályákat... az előzőekben ez tényleg igaz volt, sok módot kitalálhattál rá, de itt minden jelezve van, hogy mit hol találsz és mit mivel kombinálhatsz. Nem sok gondolkodást igényel sajnos. Én letöröltem befejezés nélkül.

2013. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Két külön műfaj..Egyik ebben jó másik abban..de szerintem alap hogy Hitman:)
2013. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!