Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims FreePlay miért nem...

A The Sims FreePlay miért nem kompatibilis egy 4.1-es ConCorde tab ONE-nal?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 08:50
 1/3 anonim válasza:
20000forintos tabletben nincs se tegra se nvidia se ea swiss earl se gameloft támogatás nincs benne nekem volt egy 30000tabom kaka volt nagyon 5002 hibával most van egy samsung galaxy s advance-m és már 19-es szintű vagyok szoval ha sims freeplayezni akarsz akkor szerez be egy i valmit vagy egy samsung sony htc vagy valami közép/felsökategoriás telefont de ha nem teheted neg akkor nem tudok rajtad segiteni :(
2013. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért? Talán a Samsung-ban NVidia van? Nemrég vettem ezt a tabot... És egyszer letöltöttem a telepítő apk-t, de nem tudta letölteni az adatait. Esetleg, akinek megvan ez a játék, az le tudná tölteni a CleanMaster-t, azzal átalakítja apk-ba, és DropBoxon vagy valami máson meg tudná osztani velem, hátha az működik? (A játék eleve ingyenes, tehát nem lopás.)
2013. ápr. 23. 16:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és van egy Galaxy Gio-m is, az középkategóriás teló, de nem megy rajta! :-) (jó, tudom, armv6-os proci...)
2013. ápr. 23. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!