Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Herobrine benne van a...

A Herobrine benne van a Minecraft-ban?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el minecraftozni és hallotam a Herobrine-ról

egy barátomtól és nem tudom,hogy benne van vagy nincs.

A válaszokat előre is köszönöm:)



2013. márc. 8. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nincsen :D max herobrine modokban. Egyesek "félnek tőle" de szerintem nagy hülyeség 2db fehérre színezett képponttól félni :D
2013. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert elég sok oldaltládtam amin azt álitották ,hogy létezik,de én olyan 50%-50% ban hiszek benne,de talán az alphában benne van mert ez volt a magyar wiki,de kösz a választ,de amúgy nem félek a Herobrine-től mind egyesek :D
2013. márc. 8. 20:30
 3/20 anonim ***** válasza:
Természetesen nincs,csak kitaláció
2013. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nincs!
2013. márc. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Én egyszer játék közben Skype-oltam haverokkal single-ben, és egyszer ajtócsapkodást hallottam, annyira bepánikoltam, hogy kiléptem minecraftból...

ÉS UTÁNA IS HALLOTTAM!!!


amúgy nem poén, tényleg ez volt

2013. márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
egyébként túlságosan ijesztő volt, úgyhogy 1.2.5-ben kivették
2013. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Nem létezik,de a Minec.Wikin ezt a 2 sztorit találtam: 1.Egy cikk szerint egy játékos békésen játszadozott a Minecraft mentésén, amikor is megpillantott egy olyan karaktert, mint az alap játékos, csak a szeme fehér volt. Ellenőrizte, hogy többjátékosban játszik-e, de nem így volt. Egyjátékosban játszott. Mivel a számítógépe elég rossz volt, ezért a ködbeállításai mindig a minimumon voltak, szóval teljesen ködös játékban játszott. Közelebb ment, ahhoz a valamihez, és hirtelen a ködben eltűnt. Nyitott egy új témát egy internetes fórumon, leírva ezeket a dolgokat. 5 perc múlva törölték a fórumtémát. Miután törölték, megírta újra. Megint törölték. Utánajárt ki törölte a fórumtémát. Egy "Herobrine" nevű fióktulajdonos volt. Rákattintott a nevére, ugye, megnézze az adatlapját: 404 error – Soha nem volt olyan felhasználó. Ezután Notchnak írt egy emailt, hogy ki vagy mi az a Herobrine. Notch pár napon belül válaszolt: Az öcsém volt, de már nincs köztünk. 2.Notch-ot sokan a Minecraft istenének nevezik. Megteremtette az éghajlati övezeteket, állatokat. Mivel kellet valaki, aki lakja ezt a világot, megteremtett egy embert de neki nem volt lelke. Háborút indított, zombikat, csontvázakat hozott létre, ezért Notch növényeket keltett életre (így lett ugye a kúszónövény, vagyis a creeper) Ezután az alvilágba száműzte Herobrine-t. A malacemberek még békések voltak, és a szellemek, őrlángok, magmakockák még nem léteztek, amikor Herobrine az alvilágban is háborút indított. Notch később megteremtette a normális embert akinek már volt lelke, és tisztelte teremtőjét. Notch megbízta az embert, hogy menjen az alvilágba és ölje meg Herobrine-t. Az ember engedelmeskedett és nagy csatározás után végre legyőzte. Notch ezért megjutalmazta hatalmas erőkkel, és így jött létre a kreatív mód.
2013. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Létezik.

Nálam egyszer a vízben álldogált. :/

Rögtön kitöröltem a mapot, de még utána is 1 hétig nem minecraftoztam...

Egyébként meg akik azt mondják hogy nem létezik, azok azért mondják mert félnek tőle, és amitől félnek azt letagadják.

2013. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ja és azt még hozzátenném hogy nem eredeti Minecraftom van, hanem a magyar verzió.

De meg van egy régebbi verzió is amit torrenntel töltöttem le és abban láttam Herobrine-t.

2013. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 TigerDemoN ***** válasza:

Herobrine LÉTEZIK!!

Mert mikor játszottam akkor hirtelen elfutott valami a fák között.(az nem zombi volt mert olyan gyorsan nem tud futni, se a csontváz!)

2013. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!