Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indúl el az OpenBve?...

Miért nem indúl el az OpenBve? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem indúl el az OpenBve.Azt írja ki hogy most nem tudom mennyi files not found V1.4.2 van nekem meg de nem jó bejön és ki írja bal felső sarokban eddig mindig jól működött.A pályákat,Vonatokat meg kimondottan OpenBve-hez töltöm le.Mi lehet a baj? segítsetek nagyon szeretem ezt a játékot.

#Mozdony-Szimulátor
2013. márc. 6. 23:12
 1/1 anonim válasza:

El sem indul egyáltalán? Vagy hibüzenettel kidob? Vagy betölti csak monduk úgy, hogy megvan a gép vezetőfülkéje a pálya maga meg csak feketeség? Vagy teljesen hibátlanul tölti be? Ha kicsi az a szám, ami a not found előtt van, akkor nincs komoly baj. De ha mondjuk "3886 files not found"-ot ír akkor az már rosszabb.


Ha pályaindításnál írja ezt, akkor ellenőrizd a Railway mappát, ezen belül is inkább az "Object" és a "Sound" mappát. Ezt olyankor szokta írni, ha nem talál valamit, aminek ott kell lennie. Például, ha egy pályában az van, hogy a HAZ.b3d objektumnak benne kell lennie, de nincs rajta a számítógépeden a HAZ.b3d. Ekkor nézd meg, hogy az egész pályát feltelepítetted a többi összetevőjével együtt, vagy csak a route fájlokat Ha csak az utóbbiakat, akkor telepítsd a többi részt is. Olyan hiba is lehet, hogy például a HAZ.b3d-nek kellene egy teto.png nevű textúra. Lehet, hogy csak más a neve a textúrának (pl: teto01.png), de lehet, hogy nincs is ilyen a gépen.


A legjobb, amit tehetsz, hogy letöltöd a RouteViewer nevű segédprogramot, ebben betöltöd a pályát, F9-el megnyitsz egy ablakot, ebben le lesz írva, hogy melyik fájl nincs meg. Ezeket pedig ellenőrizd le, hogy valóban nincsenek-e meg. Ha pedig a járművel van hiba akkor az lehet ezerféle.

Ezek ellen nem tudsz nagyon tenni semmit.

2014. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!