Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Left4dead 2 multi? (PC)

Left4dead 2 multi? (PC)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy left4dead 2-vel, akár az 1. részével, nem eredeti játékkal lehet-e multizni?

Ha igen, kell-e steam vagy ilyesmi?



2013. márc. 2. 10:35
 1/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
Nem kell. Van valamilyen crack, amit fel kell tenni hozzá és akkor tudtok játszani. Én már két éve nem játszottam vele, úgyhogy ennél konkrétabbat nem tudok mondani, de ha jól emlékszem, egy steam-törés meg még egy fájl volt, amiket fel kell tenni és úgy ment.
2013. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!:D

De szívesen meghallgatok mást is :)

2013. márc. 2. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen módon biztos lehet, de úgy is csak akkor maximum, ha valakit megkérsz, hogy csatlakozzon hozzád. Ha meg publicon akarsz játszani, akkor meg kell venni a játékot.
2013. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ezt megcáfolom mert én emlékszem régen az 1-gyel játszottam publicon és nem volt eredeti de már nem tom hogy kell feltörn bocs.
2013. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rolika06 válasza:

Igen google search -ba írd be left 4 dead 2 blaze 6 rakjad fel és szedd le a garena plus nevü progit regizz rá ....

És illeszd be a játék egzéjét nagyon kőnnyü ...

2013. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!