Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy az Activisi...

Miért van az, hogy az Activision játékok igy akadoznak?

Figyelt kérdés

Nem értem először az Amazing Spider-Man-nél tapasztaltam ezt(mingyárt leirom a gépem)ott full grafikába vagy nem is fullba amit a gép automatán beállitott nagyon akadozott játszani se lehetett csak szinte képkockákat láttam.Levettem a legkisebbre ahol kicsit javult de keveset ott is laggolt de rettentő pixeles rossz volt a grafika melléje,most letöltöttem a Cod BoII-t(Battlefield 3 után,végigtolva)hát ba*dmeg itt is automata beállitáson rettentő lagg nem olyan mint az amazing-ba de az is rettentő szörnyű volt játszani se lehetett volna.Levettem a legkisebbre mindet és igy lehet játszani nem akadozik egy nagyon picit de azt el lehet nézni tűrhető viszont ilyen grafika mellett semmi játékélmény.A battlefield 3 full grafikába vigan ment a gépen és mindenben jobban tetszik/tetszett egyből első látásra mint ez a cod bo2.A gépem:

OS:Windows 7 ultimate 64 bit

Cpu: Intel Core i3 2100 3.10 ghz

RAM: 4GB

VGA: Sapphire ATI Radeon HD 7750 1gb,128 bit,gddr5

Lap: As-rock H61mvs

Szóval a kérdésem az lenne,hogy a gép gyenge vagy valami probléma az oprendszerrel vagy valamely alkatrésszel nem támogat valami valamit vagy miért van ez a szörnyű lagg?Talán az Activisionnal van a baj?Volt valakinek hasonló tapasztalata? Amúgy meg felvittem full grafikába a játékot akadozott de lehetett látni a grafikát,hát a Battlefield 3 mérföldekkel jobb és legalább nem laggol mint ez a ne mondjam mi...



2013. febr. 28. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Activision csak egy kiadó, szóval ezek a dolgok nem rajtuk múlnak, hanem a fejlesztőkön, amely minden játéknál más. A Spider Mant nem ismerem, de a Black Ops 2-nek ezen a gépen futnia kellene minimum közepes grafikán stabilan.
2013. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom oprendszerrel mivel van a gond de nem megy mediumon szaggat jó keményen
2013. márc. 1. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!