Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jasper RGH vagy Slim RGH?

Bitangjó kérdése:

Jasper RGH vagy Slim RGH?

Figyelt kérdés
Téma adott. Arra lennék kíváncsi melyik a megbízhatóbb és miért? Köszi.

#Xbox #Jasper #RGH #reset glitch
2013. febr. 28. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Slim + eredeti játékok.
2013. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos nem úgy állok anyagilag h megengedhessem magamnak az eredeti játékokat. Magára a konzolra is gyűjtögetem már egy ideje a pénzt és abból is csak használtra lesz elég. És igen, nekem még a használt játékok 3-4ezres ára is sok.
2013. febr. 28. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem igazán értem miért akarsz xboxot venni, ha nem engedheted meg magadnak.

Összespórolsz egy autóra is, aztán a benzint leszívod a szomszédoktól?

Vegyél PS2-t, az olcsbb, olcsóbbak a játékok is, ráadásul a játékfelhozatal is színvonalasabb.

2013. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ps2 köszi, de inkább kihagynám. Ez most olyan h ha nem telik tengerpartra menni akkor ne menjek strandra se? Na mindegy nem akarok belemenni ebbe a vitába h mire telik meg minek akarok xbox-ot. A kérdéshez sincs köze és kész. Meg ha van rá lehetőség (flash, rgh) akkor miért mondjak le az Xbox-ról? Ha te megengedheted magadnak h csak eredeti játékot vegyél akkor használd egészséggel.
2013. febr. 28. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Ez most olyan h ha nem telik tengerpartra menni akkor ne menjek strandra se?"

Nem, ez pont az, hogy ha nem telik tengerpartra (Xbox 360), akkor menjél strandra (PS2). Amit te szeretnél az, hogy nem telik tengerpartra, de azért veszel egy fürdőgatyát, beszöksz egy szállodába, felzabálod a bárszekrényt, majd fizetés nélkül meglépsz, mert neked a strand nem elég jó.

"Meg ha van rá lehetőség (flash, rgh) akkor miért mondjak le az Xbox-ról?"

Azért, mert nem telik rá, most írtad le. Ezek meg nem "lehetőségek", ez lopás, bűncselekmény.

"Ha te megengedheted magadnak h csak eredeti játékot vegyél akkor használd egészséggel."

Mindenki megengedheti magának, aki konzolt vesz, csak a többség féreg hozzá és inkább lop.

2013. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na jó, szerintem hanyagoljuk a témát. Neked is megvan a véleményed a dologról meg nekem is, ami természetesen nem fog változni! Ennyi. Am egyáltalán nem vonz a ps játékfelhozatala ezért is kérdeztem az xbox-ot, erre pedig 3 indokom van: Halo, Forza, Gears of War. Itt befejeztem a témát és töröltem a listáról a kérdést. Majd megkeresem máshol a választ ;)
2013. febr. 28. 20:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Van egy fura modorod, szó se róla :D
2013. febr. 28. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
mind a ketö de inkább slim a három led miat vagy jasper 2009 fehér xbox at ajánom de ha megteheted inkáb slim ha jsper akkor még 2.15572 és anál följebb dash ra nem lehet én is megcsináltatnám az xboxot de 2.15574 es sajnos :S
2013. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Inkább a Slim, megbízhatóbb.

Nem értem minek kell izmoskodni az eredeti játékokkal, akinek van pénze vegye.

Azért is remélem, hogy a következő konzolokban ellehetetlenítik a használt játékokat, meg a csere-berélést, mindjárt megugrik a warezosok száma.

2013. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!