Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ez dota 2-ben?

Miért van ez dota 2-ben?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy tegyük fel vagyok 1 supportal vagy carryvel tökmind1 és egyszerüen nem megy a farm!Otvan 33.perc mindekinek Desolator meg minden énmeg álok 1 mana bootsal meg egy félkész itemmel,de ugyan ezvan a ha supportal játszok másik supportnak mindene nekem 1 cipő meg pár fos,az egyetlen hely ahol erős tudok lenni az a jungle,ha jungelezek és kijövök akkor verhetetlen vagyok,tehát ez lenne a problémám mert nem lehet mindig jungelezni! (:(Játszok LoL-al is de ot mindig minden sima ott általában adcarry vagyok 6 fullos itemmel)

2013. febr. 27. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén , én is elakartam kezdeni anno lolozás után dotázni , de annyira nem ment :D
2013. febr. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most nekem úgy volt h Dota 2 utána LoL és most néha Dota 2 is de egyszerüen nem tudok farmolni csak jungle ben axe al!
2013. febr. 27. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én konkrétan mozdulni nme tudtam :D
2013. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
xD hát jobb klikk:D
2013. febr. 27. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:

ha supporttal vagy akkor ne is számíts nagy farmra.át kell adni a carrynek mivel annak több értelme.neked csak wardozni kell és olyan cuccokat összerakni ami jó a csapatnak is (mekansm vagy pipe-ot pl.)Ha meg carryvel vagy akkor muszáj minden ellenséges creepet megölni mivel csak igy lesz normális a farm.ahogy tudsz farmoljál vanguard vagy hand of midas segítségével.minden egyes másodpercet ki kell használni ha jól akarod tolni.supporthoz visszatérve , azzal nem tudsz annyi cuccot összeszedni , mivel wardra kell költened ha nyerni akarsz.

Lol-lal ellentétben itt ha behalsz akkor vesztesz goldot is

2013. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
És hidd el sokkal jobb a dota 2 mint a lol.Én is onnan jöttem át és később jöttem rá csak , hogy hogyan bírtam annyit játszani azzal a sz*rral :D
2013. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen a last hit a lényeg. Tudod amikor te ütöd az utolsót. Na meg ne halj meg. Elején egy kis gankelés, pár kill, és 30. percre meg kell hogy legyen az a deso.


Support meg azért support mert neki nem kell sok item, és ugyan olyan hasznos. Ő csak támogat. Carrynek kell a farm mer ő hozza le a játékot ő a játék végéig tud fejlődni ha veszi az egyre jobb itemeket.

Mellesleg gyakorolni kell mer nem lyan egyszerű a dota, hogy leülsz és 2 óra mulva már pro vagy. Több idő mire az ember ráérez. Meg szerintem nézz pár videót dotacinema youtube csatornáján. Fails of the week, vagy Top weekly. Utóbbi azt mutatja hogy kéne, az előbbi meg hogy NEM kéne ;)


Jah, és a lol az egy nagyon alja változat a dotának. Noobok eljátszogatnak vele de dota sokkal nehezebb.

2013. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!