Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy/szaggat a GTA 4...

FreeK!lleR* kérdése:

Miért fagy/szaggat a GTA 4 Játék? Hmm. Régebben nagyba toltam igaz hogy xp-m volt de ment. Help

Figyelt kérdés

Az a gáz hogy menet közbe kicsikét beszaggat a játék. De engem ez is idegesít mert nem olyan szar a gépem.


4GB Ram


proci: Intel Core 2 Duo CPU E7200 @ 2,53GHz


64-bites Win7


Vidikártya: NVIDIA GeForce 6900 GT ( 512 MB )


Remélem tudtok segíteni.

(Patchelni is próbáltam a 1.0.7.0-val de akkor meg el se indult vmi xlive.dll vagy mit hiányolt) Előre is Köszi.



2013. febr. 26. 16:06
 1/8 Hatlábú Farkas ***** válasza:
100%

a win XP, és a win7 NAGYBAN tér el egymástól.

sok játék csak egyiken fut rendesen.

Sok sestben ez az XP rencere, mert annak kevesebb RAM kell ....

2013. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ígyvan
2013. febr. 26. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
A proci meg a videókártya kevés neki. Nekem kicsivel jobb mindkettő és nekem is szaggat PC-n eredetibe...:S
2013. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom. Kipróbáltam h mindenből kiléptem a gépen csak a gta futott. 2 gb ramot zabált. És ugyenekem most 4gb van csak az a gáz h valszeg régi az alaplapom és csak 2,85 ( valamennyit) használ fel. :/
2013. febr. 26. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem 9600GT?


Amúgy vmilyen szinten simán vinnie kéne, és tuti nem a RAM a ludas.


Frissíts VGA drivert, directX-et, Games for Windowslive-ot.


Meg ha 32-bit es Win van akkor tegyél fel helyette 64-est, hogy kihasználja a 4GB ramot.

2013. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vagyis de 9600GT Rosszul írtam ki. :)


Amúgy énis ezen csodálkoztam mert lazán vinnie kellene és nem tudom hogy mért szórakozik.. vagy az rossz amit leszedtem gta vagy valamit hiányol a gépből..:/

2013. febr. 26. 22:25
 7/8 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a problemam és a epem adatai csak a procim vlmivel jobb, de nekem siman viszi az osszes jatekot Hitman 5, Assasins Creed 3 ugyhogy nem tuom mi a baj
2013. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért van mert a gta 4 ESZMÉLETLENÜL SZARUL van optimalizálva, ezért kell alá egy négymagos prockó.
2013. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!