Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a TERA online?

Miért nem indul a TERA online?

Figyelt kérdés
Nemrégiben felraktam a TERA online-t és 2nap volt kb míg folyamatosan patchelte meg stb! Fel is rakta jól pontosabban nem annyira jól mert, amikor felpatchelte akkor rámentem, hogy PLAY nem történt semmi.... MIÉÉÉÉÉÉRT?? Elég idegesítő szóval naon szépen érlek segítsetek...

2013. febr. 26. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert buggos , tedd újra .

Amúgy a játékot nem ajánlom , nem érdemes vele szenvedni ha nem megy , a szép grafika meg az egyedi harcrendszer édeskevés egy mmorpg-be.

2013. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akarod mondani csak szep grafika... az egyedi harcrendszer sem annyira egyedi
2013. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha újratelepítem akkor jó lessz?? Köszönöm szépen a segítséget... Egyébként én még máshol nem láttam ezt a harcrendszert, hol található még ilyen?? És egyébként a haverokkal játszanánk szóval nem csak egyedül játszanék hanem csopiba és ott körködnénk azért! Egyébként vidiről tetszik a game! :D
2013. febr. 27. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Van pár helyen , pedig.
2013. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!