Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hibajelentés a bejelentkező...

Lerqui kérdése:

Hibajelentés a bejelentkező képernyőn, path of exile eddig jól ment de most többszöri próba után se. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig semmi baj nem volt de most kiléptem a bejelentkező képernyőre és egyszer csak kiírta ezt:,,A(z) Client.exe hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük." és akárhányszor belépek ezt dobja ki aztán bezárul mielőtt bármit is tudnék csinálni...Találkoztam már ilyen problémával más játékoknál is de ott pár próba után bejött...itt már vagy 10-szer próbáltam újra de semmi, a gépet is próbáltam újraindítani a forumra is kiírtam de továbbra is rossz. Hogy tudnám megoldani a problémát?

#hibajelentés #Path of Exile #eddig semmi baj nem volt
2013. febr. 22. 18:15
 1/2 Dark_Zero válasza:
Én is szeretném tudni rá a választ mert nekem is ez történt nem tudom használni bár nekem azt írja hogy az adatok melyekkel éppen dolgozott, valószínűleg elvesztek.
2013. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kálmix válasza:
Telepítsétek újra a játékot, ha nem jön be az se, telepítsétek újra az egész Windows-t!
2014. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!