Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 alapjáték: Zaj az...

Sims 3 alapjáték: Zaj az éjszaka közepén?

Figyelt kérdés
Alszanak a simek, egy kivételével, ő mondjuk a konyhában van, világos a fél lakás. Mégis sejtelmes hangeffekt /zene van, fél percig kb. Olyan, mintha betörő akarna jönni, de mégsem történik semmi. Másnak is volt már hasonló?

2013. febr. 21. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
néha pont azon a zenén jön a betörő de nem mindig! tehát vigyázz nem lehet tudni hogy mikor jön
2013. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is szokott lenni..de volt már olyan hogy azért ment ez a zene benne mert a telkemen egy betörő sétált, de nem azért mert beakart törni hanem mert a kis parkba ment el..
2013. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kint laknak a város végében, ahol a madár se jár. Ha volt is betörő, nem vettem észre. :)
2013. febr. 24. 11:48
 4/5 flofloka ***** válasza:
Ha a szellemek előjönnek akár a szomszédból, akár tőled annak is olyan hangja van, már rám is rám hozta a frászt.
2013. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 yellowflower07 válasza:
nekem is volt ilyen. direkt felébresztettem a simjeim, hogy kihívjam a rendőröket, körbenéztem, de sehol semmi. újra elaludtak és pár óra múlva jött a betörő. az utolsó pillanatban tudtam kihívni a rendőröket, mert nem jött ki a menüben (a telefon menüjében) az, hogy hívja a rendőröket (ált. vészhelyzetkor ugye előjön rögtön a menüben, ha rákattintasz a telefonodra, hogy hívja a rendőröket/tűzoltókat)
2013. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!