Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Dragon Age...

Hogyan lehet a Dragon Age Origins játékba egyedi tartalmat berakni?

Figyelt kérdés

A kérdés magától értetődő hogy lehet egyedi tartalmakat (hajak páncélok fegyverek szkinek) berakni a játékba és annak a kiegészítőibe is!

Sok ilyen letölthető fájl van és van hozzájuk leírás is az adott oldalakon de mind angol és nem tudom értelmezni rendesen!



2013. febr. 20. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A letöltött cuccokat bemásolod a játék mappáján belül a packages/core/override mappába, és meg fog jelenni a játékban. Kivéve az .exe fájlokat, azokat a daupdater programmal lehet telepíteni.
2013. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A .exe fájlokat futtatni kell, a DAUpdatert akkor kell használni, ha .dazip a fájl a kiterjesztése. Egyébként jól írta az előző (már amennyire én tudom), de lehetnek eltérések, ezért attól függetlenül ajánlanám, hogy ha mást nem is, akkor azt azért próbáld kihámozni a readme-kből, hogy pontosan hova kell tenni a fájlokat.
2013. febr. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké kösszönöm szépen.

Egyenlőre csak mrh,mop és mor fájlokat találtam akkor elméletileg ezeket kell be másolnom a fent említett mappába?

Jelenleg töltöm lefele a játékot torrentről és ezért nem tudom most még ki próbálni.

2013. febr. 21. 12:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Tessék ezért van a kérdés az ilyen túl bonyolított feltöltések miatt mint ez:


[link]


Nekem ez nagyon kellene de szerintem ez csak hiú ábránd.

2013. febr. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!