Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 multiplayer?

Battlefield 3 multiplayer?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni, hogy a tört battlefield 3-al is lehet multizni vagy meg kell venni a játékot, és a multihoz melyik kell? Sima Battlefield 3, Battlefield 3 Permium vagy Battlfefield 3 Premium Edition. Leszűkítve az a lényeg, hogy melyikkel lehet multizni?
2013. febr. 20. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudtom szerint nincs tört multi.


A Sima BF3 az a sima BF3, azza lehet multizni, maga a játék.

A BF3 premium az kiegészítő, sok többjátékos pályát tartalmaz, viszont játékot nem.

A BF3 premium edition tartalmazza a játékot és a premium kiegészítőt is.

2013. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kell venni a játékot. Mindegyikkel lehet multizni, de a Premium a kiegészítőket is tartalmazza és drágább is.
2013. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2013. febr. 20. 18:28
 4/4 Ridzi válasza:
Baromság...NEM kell megvenni...én is megvettem és átverés az egész rossz termékulcs stb...és ezt nem csak én mondom...ha van sok pénzed vedd meg párszor talán 10-ből 1be lesz egy termékilcs amit elfogad az az idióta origin...igen is lehet törtel nyomni én is azzal nyomom ..4lépésből megoldható....én soha többet nem adok 5ft sem játékra.....
2015. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!