Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft bukkit szerver?...

Minecraft bukkit szerver? Vagy érdemesebb másmilyenben gondolkodni?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve volt egy 40 slotos bukkit szerverem, akkoriban kisebb népszerűségnek örvendett. Véleményem szerint elég jól összeraktam, de minden játékverzió-frissítés után, ha frissítettem a szervert, a pluginok nagy része működésképtelen lett.

Most újra szeretnék csinálni egy sokkal átgondoltabb, role-playing-re épülő szervert akár 100 (vagy több) főre.

Tapasztalt adminok mit javasolnak? Bukkit, vagy valami más legyen?



2013. febr. 20. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is sokáig voltam szerver tulajdonos! Azt javaslom, hogy ha normális Minecraft-tal akarsz szerveren játszani akkor mindenképp a bukkitot töltsd le. Ha viszont azon is gondolkodtál, hogy a szerveren modok is legyenek, akkor a tekkitet ajánlom, mert manapság szinte mindenki azzal játszik :D
2013. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Bukkit. Ugyanis a tekkitet lassan betiltják (egyelőre nagyon úgy néz ki). Vagy lehet akár sima szerver, mert a simát lehet modolni. De legyen inkább bukkit, mert szerintem sokkal jobb pl. pénzel kereskedni mint a csere-bere módszerrel. Mellesleg van egy nagyon jó progi map készítésre. WorldPainter. Én szinte mindig egy Wake Islandot csinálok :D
2013. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Eddig is bukkitot használtam, de érdekelt, hogy mások szerint érdemes-e váltani. Akkor maradok bukkitos.

Jelenleg Mcedit-tel szerkesztem a szervermapot, nekem ez is bevált. :D

2013. febr. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!