Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud egy Guild wars2...

Valaki tud egy Guild wars2 tört szerót?

Figyelt kérdés
Sziasztok,GW2 tört szerót keresek (főként magyart) és ha van megköszöném ha leírtátok hogy hogyis lehet rá feljutni.

2013. febr. 18. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs tört gw szerver , fogod megveszed egyszer és játszol ameddig akarsz nincs havidíja .
2013. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

senki sem hulye hogy 1 p2p jatekhoz tort szerot csinaljon

ha nagyon akarsz jatszani vehetsz hasznalt accountot, a jatek enyhe fail, es mar sokan abbahagytak

2013. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elirtam b2p*
2013. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még nincs
2013. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ÉRTEM.

Az a gond hogy még én se játszottam a játékal és nem tudom mijen.

Sajnos GW2-nek nincs 10napos próbaverziója csak úgy halotam 2-3 havonta van ingyen hétvége (ez is csak meghívásos alapon)

Így meg sok érte a 15 ezer használtan mondjuk 10.

Magyarul szivesen megveszem a game-t ha előtte valahogy ki tudom próbálni,a tört szeró is ezt a célt szolgálná.


Jelenleg max 6ezret adok érte ha valaki eladna egy acoutot(ezel nem bukok nagyot ha nem jön be)

2013. febr. 19. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyire nem jó játék hogy szenvedj érte , akkor már ott a TSW 7000be megkapot és sokkal hangulatosabb mint a gw2 , ráadásul b2p-s lett december óta , nem csoda hogy 5x annyi játékos van.
2013. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem ,B2P-VEL ARA CÉLZOL HOGY RÉSZBEN INGYENES? Mer akor lehet ki próbálom.Amúgy meg megondolom.
2013. febr. 27. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:

B2P = Buy To Play


megveszed , aktiválod és nincs havidíj .


De TSW>GW2

2013. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!