Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem lehetek a Magyar...

Miért nem lehetek a Magyar Királysággal a Medieval 2 Total Warban?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy végig kell vinni a kampányt egy másik országgal. Csakhogy ez megtörtént, de mégsem lehetek vele, de más országgal sem, csak azokkalm, amikkel alapból. Kell valami patch?

2013. febr. 17. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes nagybátyámnak fent van az alap+kieg is és ő azzal tolja :D a hun királysággal
2013. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megvettük ő az alapot én a kieget :D, és ha kel max elkérem tőle. Neki nics rajta egyiken se patch, de lehet a bolti verzió alapból tartalmazza a legfrisebb foltot, nem néztem.
2013. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor? Vegyem meg a kiegészítőtőt? Minek ha megvan a játék?
2013. febr. 19. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
A kieg is jó hidd el. Ak töltsd le fent van mindenhol :D
2013. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy jó, de nem amiatt nem tudok a magyarokkal lenni mert az nincs meg! A játék csomó játszható országot kínál. Erre van vagy hat, a többit meg csak egyedi csatában vagy multiban lehet használni, de a youtube-on néztem magyar végigjátszásokat! Hogy lehet ez?
2013. febr. 23. 08:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, most kérjem el nagybátyám mentéseit? :D Am lehet patchelni kéne? Rakd rá a legfrisebbet az a tuti.
2013. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, mostmár minden ok.
2013. febr. 24. 09:32
 8/8 anonim ***** válasza:
valamelyik verzióba alapból unlockolva van az összes játszható frakció a simákba meg 1 campaign-t megkell nyerni hogy unlockolja a többit - vagy total war mapppájában 1 bizonyos txt fájlban átírod a játszható frakciók közé azt amivel akarsz játszani (pl: rebel....:D)
2013. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!