Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a star trek online-ban az...

Ha a star trek online-ban az egyik csapattagnak véletlenül nemet mondtam visszaszerezhetném még valahogy? Esetleg tudok még szerezni másikat?

Figyelt kérdés
A star trek online-ban lehet 4 csapattagja a karakternek akik lesugárzáskor segítik, és ezeket küldetésekkel kapom. Az egyik küldetés leadása után végre meglett volna a negyedik, de véletlenül elutasítottam. Lesz még lehetőségem szerezni ilyen csapattagot? Esetleg vissza lehetne valahogy szerezni?

2013. febr. 17. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elküldted, akkor őt már nem lehet visszahívni, de kapsz majd több beosztottat (lehet venni is az Exchangen keresztül Energy Credit-ért, Earth Spacedocknál dilithiumért, vagy a prémium Zenért is). Na aggódj, lesz még sok karakter, még több is, mint amennyit használni kell.
2013. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak kihagytam a lényeget: ugyanolyan küldetés keretében fogod kapni a további beosztottakat, a zárójelbe írtak meg opcionálisak emellé.
2013. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!