Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék önfenntartó...

Hogyan tudnék önfenntartó Minecraft szervert építeni?

Figyelt kérdés
Kreativításom oké, hozzáértésem oké, 3 éve tolom az ipart, viszont már illene bérelt szervert rendelnem, viszont az összes vasam kimegy a ballagási kellékekre, sajnos nem vagyok valami gazdag... néztem sms rendszereket, viszont külön vállalatoknak lett tervezve, sajnos. Tudnék saját szervert futtatni, de lassú az internetem, viszont a gépem simán elbírná. Ötleteket várok, nem letolást, hogy nem megyek el dolgozni... nem is tudnék, 14 éves vagyok, rokonainkkal nem tartjuk a kapcsolatot, akinek öreg néninek bácsinak kell valami, itt maguk megcsinálják. Ötletek? :\ 14/f

2013. febr. 16. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Önfenntartót? Sehogyan, mert 14 évesen nem tudsz pénzt keresni, maximum szüleid bankszámlájával/kártyájával.

Attól, hogy ez a divat, még nem kell követni. Valószínűleg nem is lenne sikeres, hiszen reklámozni nem tudod, és én biztosan nem játszanék egy 14 éves szerverén, aki tutorialokból csinálja meg az egész rendszert.

2013. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az átlag 14 éves kategóriába tartozok, és a leírtakat (amit te biggyesztettél ide) hányingerem van tőlük. Sajnos mellétrafáltál, a játék menetére, a "pluginok" összeállítására, használatára, sőt, konfigurálására is saját magam jöttem rá, én, és az angol tudásom segítségével... holott nem is angolt tanulok, mert amelyik suliba járok oly lepukkant! De, egy forgalmas szerveren simán lehet hirdetni ezt a "dolgot". És, ahogy kértem, nem a provokációra van szükségem, hanem tanácsra. De ha neked ehhez nincs elég tudásod, akkor kérlek, menj másik menűpontban, vagy hagyd el ezt a kérdést, köszönöm.
2013. febr. 16. 22:35
 3/5 A kérdező kommentje:
menj másik menüpontba*
2013. febr. 16. 22:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Más részről, nem, egy picit sem divat, szeretem ezt csinálni, és valószínűleg ezzel is fogok foglalkozni még egy jó ideig. Azért, mert te azt látod, hogy sok takony felfogású (holott velem egyidős) paraszt formájúan beszél, Youtube chanel-eket csinál, amelyen teljesen értelmetlen, és haszontalan, időpazarló dolgok vannak, piszkálják a másikat hogy iratkozz fel. NEM, nem ilyen vagyok, csak nem tűnök ki a sorból. [:
2013. febr. 16. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
A szerverhez pénz kell: ha nem akarsz a szerveren pénzt keresni, tehát non-profit (márpedig ahogy olvastam nem akarsz) ezt kell tenned: valahonnan pénzt keresni -> szervert bérelni -> hirdetni a szervert, terjeszteni [ pl. facebook oldal, internetes oldal, embertől embernek] -> felvenni adminokat, akikben megbízol (egyedül nembírnád a tanulás mellet a szerót) -> az adminoktól havi pénzt kérni <pl. 1€/hó> a szerverfenttartás végett -> ezután szerintem mehet magától.
2013. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!