Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokat, hasznos...

Milyen játékokat, hasznos app-okat ajánlatok Sony Ericcson Xperia X10 mini pro-ra? (2.1-es az androidja)

Figyelt kérdés

#játék #Xperia #Android #Sony #2010 #.apk #se xperia x10 mi ni pro
2013. febr. 15. 18:24
 1/8 Evele123 ***** válasza:

Szia, nekem ST15-ös Xperia mini-m van, arra raktam QR-kód olvasót (Barcode scanner), BKV menetrendet (ha budapesti vagy, akkor jól jön), tükör programot, Hill Climb racing és Need for speed hot pursuit játékot, a jófogás és apród.hu-t, navigációnak az IGO-t és Navigont, internet-forgalom számlálót (NetCounter, Névnapok progit, OfficeSuite, Opera mobile, pizza.hu alkalmazást, Smart voice recordert, Sims3 játékot, Viccek progit, VIBER progit, hogy wifin keresztül ingyen telefonálj/sms-ezz azokkal, akiknek szintén fentvan ez a progi; GTA3 mobil változatát, Watch TV live progit, Avast mobile security-t, 1tap cleanert, Bad piggies játékot, Angry birds játékokat, Cardiograph progit, Cartoon camera-t raktam rá. Ne csak a play.google.com-on, keress rá még a neten, elég sok fizetős programnak fent van a pro változata, amit ingyen leszedhetsz.

Üdv. Evele

2013. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Evele123 ***** válasza:
Kiegészítés: kerüld az olyan app-okat, amik wifi-hackelésre valók, vagy megrázod a telefonodat és úgy töltődik az akkumulátor. Ezek hülyeségek. Vagy tudod a wifi-kulcsot, vagy géppel tudnád feltörni, de az nem legális. A legtöbb programba raknak reklámot is, elvileg a reklámmentes verzióért (AD-free) fizetni kellene, de itt is meg lehet találni a kiskaput. A legegyszerűbb, ha kikapcsolod a wifit, miközben használod a programokat...
2013. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A viccek progit honnan tölthetem le?
2013. febr. 16. 21:54
 4/8 anonim válasza:
Mondjuk: pou,fruit ninja,angry birds.
2013. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezek már rajta vannak
2013. febr. 20. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem ilyenek vannak:


uTorrent Remote (bekapcsolt távoli számítógépen éppen futó uTorrent programot lehet vele kezelni, mintha távirányítód volna... be lehet tölteni a torrentet, ha távol vagy. a telefonod nem tölt, csak mutatja, mi történik a távolban :))

Aldiko + CoolReader

TweetCaster Pro

NoteEverything (klassz kis jegyzettömb)

ASTRO (fájlkezelő)

Opera Mini Next (böngészőprogram, ez is jobb, mint a beépített)

Barcode Scanner

Shazam (ingyenes zenefelismerő)

Winamp (nem szeretem a beépített zenelejátszót, meg itt vannak ingyenes zenék)

BpMenetrend (BKV menetrend)

TElvira (MÁV menetrend)

MenetrendDroid (volánbuszos távolsági menetrend, mondjuk nekem már nincs rá szükségem, vonattal járok)

DI Radio

2013. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a D1 Radio ez offline?(Bocsi a buta kérdésért)
2013. márc. 4. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos net kell neki. :/ Mivel általában az ilyesmik zabálják a megabájtokat, és egyébként sincs mobilnetem, ott szoktam hallgatni, ahol van ingyen WiFi. Például egyetemen órák között vagy köztéren, ahol elég erős a jel. :DDD
2013. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!