Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox Live Barát akar valaki...

Xbox Live Barát akar valaki lenni?

Figyelt kérdés

Követelmények: legyen meg neked a Forza 3

10-14 éves legyél

legyen xbox live-od



2013. febr. 12. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen hozzá állással nem leszel igazán nyerő nekem is van Live-om én is mondjam azt ha nincs Borderlands 2-őd nem veszlek fel a barátok közé?
2013. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem csak tudod én szeretnék multizni másokkal de ha neked ez jó nyugodtan add meg a nevedet és felveszlek barátnak. Mert minek vennék fel valakit csak azért hogy legyen. Sajnállak hogy ennyire elterjedt benned a "minél több ismerősöd van annál menőbb vagy" betegség.
2013. febr. 12. 20:52
 3/11 A kérdező kommentje:
De amúgy ez csak ilyen "követelmények" lett volna. Mert amúgy nem baj csak jó lenne ha meg lenne neked.
2013. febr. 12. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem összesen 6 barátom van a listán abból egy magyar és azóta van Live-om amióta elindult itt az országban előtte az Angol Live-ra tudtam csak regelni.Szóval nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg.Azért is mondom ezt mert nem kell félnem pl.ha a Border2-ben fegyvert(unique) duplikálunk hogy felkapkodja és kilép a játékból ez bizalmi alapon működik az pedig akárkinek nem jár.Sok kis paraszt van fent a Live-on majd meglátod ezért van csak ennyi a barátok listán nekem is.
2013. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Különben már filóztam autós játékon is mert még a PS2-őn nagy kedvencem volt a Grand Turismo és a WRC a Forza nevezetű játékról csak hallottam tényleg olyan tuti ahogy mondják??
2013. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen az 1-2-3-4. rész ezek ilyen pályán versenyzős Toca Race driverhez hasonló játék csak jobb autókkal jobb grafikával és jobb karrier móddal és persze nagyban utcai kocsikkal amúgy a 3-ba kb. 500 fajta autó van. A legújabb Forza a Horizon az pedig leginkább a Need for Speed-re és a Test Drive sorozatra hasonlít.
2013. febr. 13. 14:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy Felhasználó neved mi? (Xbox live)
2013. febr. 13. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a Live-os nevem.

WitchingDragon4

2013. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi az infót a játékról!
2013. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ok


Amúgy hány éves vagy? Én 12

2013. febr. 13. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!