Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudnak felcsatlakozn...

Miért nem tudnak felcsatlakozni a minecraft szerveremre?

Figyelt kérdés

Hamachis szerver, a gyerek rajta van a hamachimon, a szeró fut, mégsem tud felcsatlakozni, mármindent megtettem ami videókban benne volt, tűzfalat is kikapcsoltam, online módot átírtam false-ra..mit lehetne tenni?

az számíthat, ha neki eredetije van, nekem meg SP??

Segítsetek légyszi, köszönöööm:)



2013. febr. 11. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ha a kliens más akkor nem baj, valószínű :25565 helyére mást írtatok de tök mind1 a port helyére mit írtok lehet :72621 is csak egyezzen, nézzétek meg egyezik-e. Ha egyezik akkor valami a hálózattal van esetleg a szervered hibás.
2013. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
próbáld meg hamachi nélkül,csak annyi az egész hogy a hamachi ip helyett a whatsmyip.org-ról beírod a saját ip-det.
2013. febr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt a bajom. Nem tudtak felvenni, pedig minden megcsinálta egy valamire nem figyeltem. Sőt nem is tudtam, hogy van ilyen. Sztm neked az Eset smart security vírusírtód van. Annak meg van saját tűzfala. Azt is ki kell kapcsolnod, ha azt akarod, hogy felmenjenek ha nem eset smart security-d van, akkor nem tdom mi lehet a probléma. De ha az van, akkor az. Ott a tűzfalat kikapcsolod, és TADAAA
2013. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!