Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Devil May Cry 3 SE e két...

A Devil May Cry 3 SE e két dolog között mi a különbség?

Figyelt kérdés
A special Edition van meg nem tudom hogy ez van e simába is, de az elején rámegyek hogy new game/új játék és utána kell választani hogy yellow vagy gold.Mi a különbség a 2 között?

2013. febr. 11. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. De ha PC-n van a game, akkor rakd rá a magyarítást és keresd ki a leírás részüket :D
2013. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
PS2-n játszok vele.
2013. febr. 12. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra is megoldható lenne a magyarítás csak sokat kéne szórakozni vele, rengeteg szöveg képben van amit nem a legegyszerűbb modosítani, bár Tom Evinke egyszer anno azt mondta fordítása lesz ps2-re pont ezekre hivatkozva nem lett neki. Amúgy pc-re már nem olyan drága és meg is éri. :D
2013. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A DMC2 Special editionban vannak plusz küldetések. Ezek általában csak olyan pályák, ahol sokat kell harcolni a plusz pontokért. Titkos küldetések. Meg úgy tudom, hogy több nehézségi fokozat közül lehet választani, ha végigviszed, valamint felszabadulnak különböző kosztümök meg egyéb bonus dolgok.
2013. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem DMC2 hanem DMC3, bocsi :)
2013. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megya zöld és amúgy köszi hogy mindenki leírja amit tudok de tényleg kösz.Márcsak az érdekelne amit kérdeztem.Mi az a yellow és a gold.Azon kívül hogy sárga és arany.
2013. febr. 13. 13:41
 7/8 anonim válasza:
A Gold a játék nehezebbik verziója.
2013. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. febr. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!