Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SeeRpg hanyas gta-t szeret?

SeeRpg hanyas gta-t szeret?

Figyelt kérdés

Felrakta a gta sa-t és gondoltam kicsit fel lépek a seerpg-re...

Nos minden megvolt elindítom és tudjátok az elején amikor az Nvidia logot meg az ieneknek kellene lennie akkor csak egy fehér kép van..

jólvan mondom..bisztos csak bug..utána bevágja elém hogy start new game...mondom ?? ez mi?

és utána rá megyek és egy fehér képernyőt bevág elém...

azt gondoltam hogy biztos a verzio számmal lesz gond..mert nekem a 2.0 as gta-m van..

a SeeRpg meiket használja?? Vagy mással lehet a baj..??

Egyébként a játék eredeti... prémium kiadás..

win 7 en futtatom..

és a singleplayer tökéletesen fut rajta..

Akkor mi lehet a hiba??



2013. febr. 11. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj, rám és adok egy linket, hogy honnan töltheted le azt a GTA-t ami fog menni.
2013. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megvan mostmár :D kár is volt megvenni az eredetit..nem szereti a SAMP a 2.0-at
2013. febr. 16. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát meg venni abban az időben volt, de a samp után ki jött annyi patch hozzá, hogy az hihetetlen :D Meg hát valamelyik rosszabb. mint a másik.
2013. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jah :/ én mégis eredetiben szeretem valamért a cuccot xDD na mindegy most kicsit kalóz voltam :D
2013. febr. 25. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!