Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban, szerverfüggő lehet-e...

LoL-ban, szerverfüggő lehet-e a ping?

Figyelt kérdés
Már kb 3 éve játszom, NA szeróra regisztáltam annó, nincs is vele semmi bajom, szinte már az összes bajnok megvan, kb 4-5 kivételével, akiket nem bírok. A pingem sosem volt alacsonyabb 180nál. Azóta pedig voltak kissebb változások a nettel, kicsit jobb letöltés stb. de a ping nem volt ettől alacsonyabb soha. Így még türhető, csupán alig észrevehetően reagál lassabban a kari, és pl egy Karthus ultinál fagyogat. Olvastam valami olyat, h ha messze vagy a szervertől, akkor alapból magasabb a ping. Igaz-e ez? Alacsonyabb lenne ha valamelyik EU szerón lennék? Most vitték el újratelepíteni a gépemet, és ha valóban könnyebb lenne a játék, fontolóra venném, h csak azt patchelem, így viszont, h nem tudom, nem akarok telepítgetni mindenfélét, és újra kezdeni máshol, amikor szinte már mindenem megvan. Bocsi a kisregényért.

2013. febr. 11. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
meg szep hogy alacsonyabb lenne, 60-70 pingem van eu szerokon, barmilyen jatek
2013. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. febr. 11. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 30-40 körül mozog, EUWest-en... Ésszerű, hogy minél messzebb vagy, annál rosszabb a ping.
2013. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm értem. Nos akkor egy próbát megér, köszi a választ!
2013. febr. 11. 21:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Akit érdekel esetleg a válasz: Igen, jóval kevesebb a ping, 190-200 helyett 30-40, azért nem semmi! :D
2013. febr. 24. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!