Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet megoldani a...

Hogyan lehet megoldani a mentések és a trófeák átmásolását egyik PS3-ról a másikra?

Figyelt kérdés

250 gigás Slimem van, és most fogok venni egy 500-as Super Slimet. Azt szeretném megcsinálni, hogy a jelenlegi gépem teljes tartalma át legyen rakva valahogy az új gépre. Miután ez megtörtént, a mostani gépemet teljesen kiürítem, le akarom formázni, mivel egy ismerősömé lesz. Vannak store-ról letöltött játékaim is, így nem szeretnék új accot csinálni, meg az az 1700+ trófeám nem szeretném ha elveszne...

Valaki leírná pontosan, hogyan lehetne ezt megoldani?


2013. febr. 11. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom még senki nem írt. Nekem 360-am van, de nem hinném hogy sok különbség van. Szóval amikor nekem ilyen volt, akkor a vinyóra átmentettem az összes adatot, és csá :) Nem tudom ps3-nál hogy van, de a profilodat nem tudod simán másolni? Vagy másik lehetőség, hogy az új gépen bejelentkezel a régi email címeddel és jelszóddal? A trófeák meg úgyis profilhoz kötöttek, azt nem a vinyó tárolja, hanem a psn.
2013. febr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak ugye az a helyzet hogy vannak a vinyómon letöltött játékok is. Olyanok is, amit ismerősöm psn-jéről töltöttem le!
2013. febr. 18. 01:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Másold át külső vinyóra, úgy tudom a ps3 kezeli.
2013. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!