Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Far Cry 3-ban nem jó a mentés,...

Far Cry 3-ban nem jó a mentés, egyszerűen nem menti el a játék tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
mondanék többet róla, de nemtudok, egyik este játszottam vele több min 4 órát, elmentettem, másnap mikor beléptem helye sem volt a mentésemnek, csak a New Game opció volt elérhető, nemtudjátok hogy mi lehet a baj? kipróbáltam azóta több verziót is kipróbáltam (black box, reloaded stb) de egyikkel sem volt jó
2013. febr. 10. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj ki egy eredeti verziót is talán.
2013. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kribeg ***** válasza:
Esetleg próbáltad rendszer gazdaként futtatni a játékot?Nekem működött bár nem biztos hogy neked ez a probléma ha nem válik be akkor szerezd be valahonnan eredetibe.
2013. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendszergazdaként is futtattam, semmi változás, eredetit meg nem akarok venni, mert magamat ismerve hamar megunom
2013. febr. 11. 22:44
 4/7 kribeg ***** válasza:
Akkor valami patch vagy crackeket cserélgesd hátha jó de ha így se működött akkor nem tudom. Nekem rendszergazdaként menti normálisan.
2013. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem úgy sem menti :'( de azért köszönöm, mindj nézek egy patch-et
2013. febr. 12. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is letöltötem a Far cry 3-t és én is megpróbáltam rendszergazdaként és egyszer működöt majd aztán kikapcsoltam a gépet másnap megint rendszergazdaként índittotam de akkor már nem működöt
2015. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Petrovics Milán ***** válasza:
Vidd végig egy nap alatt és nem kell mentened. Amúgy kiborító látni hogy mindenki az eredetiséggel baszakszik. Azt hittem szabály hogy ne offoljuk a kérdéseket.
2019. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!