Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy böngészős farmos...

Van egy böngészős farmos játék és abban lehet szövetkezetet alapítani, és én szeretnék egyet. Tudtok egy jó nevet?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én alapítottam egyet, és kerestem itt is tagokat, de ez a .... nem engedte hogy kiírjam a kérdést, mert nem hirdethetek, reklámozhatok ilyesmit.

Második próbálkozásra telepontoztam a játék nevét, de úgy sem. Big Farm. Itt játszom. És Darkmona TSZ a szövim neve, de a tiednek nem tudom... nekem benne van a nevem mert Mónika vagyok és MOna a becenevem. :)

Piros Alma Mgtsz? :D

Valami magyarosat, hogy aki csatlakozn szeretne, lássa érted ha ír neked, és tudjatok kommunikálni, szerencsére nekem mind az 5 tagom magyar.:)

2013. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már azóta megoldódott, már kitaláltam a nevet mielőtt írtál volna De azért köszi hogy foglalkoztál vele :)

Amúgy én is a big farmmal játszok

2013. febr. 9. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!