Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek lovagias? (Metin2)

Hogyan legyek lovagias? (Metin2)

Figyelt kérdés
Mindig látom hogy valaki kegyetlen, lovagias stb... Nos én már voltam agresszív de az nem jó.Azt szeretném tudni hogy hogyan legyek Lovagias? lvl 20 vagyok.

2013. febr. 7. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Már régen játszottam de azthiszem az egresszívakat meg kegyetleneket kell kiütni és akkor nő a rang
2013. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

jézusom, agresszív, meg lovagias xD

Látszik hogy 12 éveseknek találták ki azt a sz*rt. xd

2013. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm a választ!


Második: Ne hasonlítsd az én kifinomult ízlésemet a te ízlésedhez ;) ui.: 15 éves vagyok.

2013. febr. 7. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
akkor majd kinövöd :D
2013. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#1: hülyeségeket beszélsz, attól hogy kegyetlent ütsz nem nő a rangod, tévhit.


Kérdező: Először is vegyél bölcs császár szimbólumot és bölcs császár kesztyűt (vagy pecázzad ki), azt felrakod (jobb gomb rá) akkor agresszívról fel fog menni a rangod. A lényeg az hogy fejlődj, öld a mobokat, mivel mobok (szörnyek) után kapsz rangpontot vagy egyszerűen csak álldogálj 1 elhagyatott helyen. A lényeg az hogy ne map1en vagy map2őn a körben, mivel a körben nem megy a rangpont!


Egyébként még ezt a leírást tudom neked hozzá:


"A rang alapján lehet a játékosokat rossz és jó kategóriába sorolni. Az aktuális rangpontunkat akkor láthatjuk, ha a karakterlapon a nevünkre visszük a kurzort. A megölt szörnyek után is jár rangpont, de az eltelt időtől is növekszik (például horgászás közben, vagy ha éppen "bolt" a játékos). A gyorsabb növelés érdekében használhatjuk a bölcs császár kesztyűjét, amivel a megölt szörnyekért járó rangpont duplázódik, illetve a bölcs császár szimbólumát, amivel az eltelt időért járó pontszámok duplázódnak meg.


Rangpontot a legkönnyebben úgy lehet veszíteni, hogy a játék opcióknál a pvp módot "szabad" módba tesszük, és a saját birodalmunk lakóit öljük meg. Természetesen párbajban nem vonódik le pont.


Az 50-es szinttől a negatív rangú játékos ha meghal, akkor el tud veszíteni tárgyakat. Ezt a Lucy gyűrűje nevű tárggyal lehet küszöbölni, Ennek viselésekor ha megölik az 50 fölötti, negatív rangú játékost, akkor ezt fogja eldobni, nem más saját tárgyát...


A zen-babbal 500 pontot javíthatunk a rangunkon (jobb klikkel aktivál). Csak negatív rangnál működik, -500 és 0 pont között pedig nullára rakja a rangot. Az élet gyümölcse nevű tárggyal 2.000 ponttal növelheted, de ez csak tárgy boltból érhető el és minimum 8 óránként használható."

2013. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még ez hozzá van, #5 voltam:


"Tippek rangnövelésre

Egyértelműen a semleges területen való mobok ölése növeli a legjobban, de pár dologra nem árt figyelni. Egyrészt itt is figyelembe kell venni a mobok és a karakter szintjét. Ha 10-nél nagyobb a különbség, akkor hiába a kesztyű, nem fog rangot növelni! Kb 68-as szintig érdemes a DT-be menni, hisz addigra sokat bír a karakter az ottani moboktól, ezért a kesztyű sokat dob a dolgon, így csak az első három emelet között kell ingázni és viszonylag hamar semleges lehet a rang. 68 fölött az SD2-ben vagy Lungsam végében érdemesebb próbálkozni a kesztyűs megoldással. Ilyenkor helyzettől függően érdemes Menekült köpenyt vagy Lucy gyűrűjet, leginkább mindkettőt a leltárban tartani, illetve jól jöhet a házastárs és a teleportgyűrű arra az esetre ha elfajulna a dolog és halálközeli élménye lenne a karakterünknek.


40-es szint alatt ugyebár nem lehet dt-be menni, de tárgyat veszíteni sem (hiszen az csak 50-es szinttől él). Ilyenkor a legegyszerűbb kirakni egy semleges területre és otthagyni éjszakára, esetleg amíg az ember iskolában van vagy dolgozik. Este 10-től másnap délután négyig egy elhasznált 4 órás szimbólummal akár 8000 rangpontot is közeledhet nulla felé.


A semleges területeken gyorsabban nő a rang, ezért a szimbólumot érdemesebb ilyen helyeken használni. Például ha az ember tudja, hogy van egy pár órás dolga, akkor kipakol mindent a raktárba (MINDENT!) és mondjuk kiáll sivatagba egy szimbólummal és egy köpennyel. 4 óra alatt 2880 ponttal nő így a rang, ami nem elhanyagolható.


Érdemes odafigyelni, hogy negatív rang esetén 50 fölött az itt felsorolt tárgyak a karakternél legyenek, mert váratlan helyzet következtében is szükség lehet rájuk. "


Továbbá nézegesd ezt az oldalt, szerintem hasznos: [link]

2013. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ezzel sokat segítettél ^^
2013. febr. 8. 12:56
 8/10 anonim ***** válasza:

:) Hát csak figyelj oda, emrt ha szabad-ba rakod magad, akkro lemész negatív rangpontba és úgy akárhol akármikor kinyírhat téged bárki. Ez Lv 50 felett izgalmas, mivel akkor már cuccodat is kidobhatod ha meghalsz. Tehát negatívba ne nagyon mennyél. Egyébként akkor is negatív lehet, ha csoportba vagy valakivel, aki szabadozik, akkor te rangpontod is lemegy. Szabadozni nem szabad, inkább üss külföldieket. :) Tehát Ha csoportban (partyban) fejlődik több játékos, és az egyikük "szabad" módban megöl valakit, akkor a csoport összes tagjának romlani fog a rangja! Ügyeljünk rá, hogy ilyenkor ne kössünk bele senkibe, mert másoknak is árthatunk vele, illetve ha a csoportunk egyik tagja elkezd rosszalkodni, akkor szóljunk rá, vagy lépjünk ki a csoportból, ha nem akarunk miatta rangpontot veszíteni.


És még a rangpontok így alakulnak:


lovagias: 12000 és 20000 között

nemes: 8000 és 11999 között

jó: 4000 és 7999 között

barátságos: 1000 és 3999 között

semleges: 0 és 999 között

aggresszív: -1 és -3999 között

álnokul: -4000 -7999 között

alattomosan: -8000 és -11999 között

kegyetlenül: -12000 és -20000 között


Az aktuális rangpontunkat akkor láthatjuk, ha a karakterlapon (C betű) a nevünkre visszük a kurzort.

2013. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lovagias a legmagasabb rangpont amit ha jol tom12000 utam kapsz.ezt ugy tudod elerni hogy.sokat vagy bennt a jatekba es utod a mobokat, ha be mesz a karakter be ott ra viszed a nevedre az egeret es kiirja a rAngod Bar lv20ason biztos nem leszel lovagias mert rwngeteget kell hozza tolni folleg ha nagykari

. Majd 40 utan... De szerintem ne ez legyen a celod mert egy ido utan ugyis meglesz en pl sose neztem a rangom csak egyszerűen meglett

63as vok pegasus sárga(bocs telorol irok)

2013. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Sziasztok én most vok 12 éves és gyűlölöm az ilyen mmorpg-és játékokat húzod az idődet ... és elöszöris amugy az agresziveket kegyetlenkegyenceket kell megölni
2013. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!