Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki lehet szedni vagy valami?

Ki lehet szedni vagy valami?

Figyelt kérdés
A minecraft játékról van szó.Az lenne a kérdés hogy kilehet-e szedni belőle a slenderman-t?? A slanderman csak a fű blokkokat pakolja vagy mindent?

2013. febr. 7. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Először is te agyfarok az nem slenderman hanem Enderman, és azért nem mindegy hogy Arcnélküliember vagy végzetember..

De egyébként mindent szed.

2013. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Slenderman xDDD

Endermannak hívják,és ha a Beállításokban beállítód a nehézségi szintet békésre akkor nem fognak ellenséges mobok spawnolni

2013. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jolvan ember, nem lehet mindenki olyan nagy kocka mint te akinek nincs élete és itt a neten szájhősköd:)! És mivel én nem vagyok kocka így kezdő minecraftos vagyok szóval a nevét a netről néztem és ezt jegyeztem meg! de kössz a választ
2013. febr. 8. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
te nyomi asszed te sem vagy kocka?innen hasból megmondom hogy az vagy,ennyi erővel én 1 orosz maffia vagyok,most küldtem rád 8 bérgyilkost ennyi...
2013. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell kockának lenni hogy erre magadtól rágyere...Csak egy kis angoltudás,meg alapvető informatikai ismeretek. Mondjuk,hogy megtanuljuk használni a Google-t.
2013. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!