Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak, ha a sims...

_zozo2_ kérdése:

Mit csináljak, ha a sims 2-ben véletlen összeházasodtam egy hapival? Nem engedi hogy elváljak.

Figyelt kérdés
Légyszi, segítsetek, ez szörnyű!!!

2013. febr. 6. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Hagyd a pasast megöregedni, és majd eljön érte a kaszás.

Vagy a pasassal csinálj olyan dolgokat ami miatt eljön érte a kaszás.

2013. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit csináljak hogy eljöjjön érte? Vízbe fojtsam?
2013. febr. 6. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ez vicces :DDD


Nem tudom egyébként hogyan van a Sims 2-ben, de a 3-ban az én egyik Simem úgy halt meg szegény, hogy a szomszéd TV-jét szereltem és megcsapott az áram :/


Lehetőleg a fürdőszobában, kifolyt vízben állva szereljen :D

2013. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

írd be a szomszédságba,hogy boolproptestingcheatsenabled true


aztán menj a háztartásba. A pasira shift lenyomással kattints rá. és van ilyen ,hogy kill :D

Vagy leviszed energiáját,berakod medencébe kiveszed a létrát és megfullad ha elájul :D

2013. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A TV szereléstől is meghalhat, de te is ki tudod nyírni:

- medence, a létrát meg kitörlöd, elfárad, belehal

- diszkréten körbe falazod a kert hátuljába és éhen hal.


De szerintem van olyan opció, (régen játszottam Sims2vel), hogy legyen gonosz, vagy veszekedjen vele és ha sokáig csinálod, akkor annyira megromlik köztük a viszony, hogy külön is költözhetnek, de el is válhatnak. Egyszer a simem megdugott valakit, az asszony meg rajta kapta. Onnantól kezdve csak veszekedtek aztán külön is költöztek.

2013. febr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI!!!A létrás bevállt:DDDMegdöglött:D
2013. febr. 7. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj meghalni.Ha sokat gonoszkodsz vele és már teljesen piros a kapcsolatmutato akkor megjelenik hogy szakítás.Ennyi.I hope,that I helped for you.

Bye.

2013. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is mindig ilyeneket csináltunk a nővéremmel. Most nevetve olvastam a válaszokat. :D
2013. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!