Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy lehet korlátozni a...

Valahogy lehet korlátozni a netet?

Figyelt kérdés
Szóval szoktam lolozni (league of legends) a baj csak az, hogy ha a tesómnál megy a torrent (nem tölt semmit csak seedel) de ha be van kapcsolva kb. 150-200-as pingem van ami mellet lehetetlen játszani. Próbáltam nála a torrentet korlátozni, de nem sokat segített. Meg szoktam kérni, hogy kapcsolja ki mikor játszok, csak ha mindig kikapcsolja nem seed-el és kidobnak a torrent oldalakról. Nem lehet valahogy kettéosztani a netet vagy ilyesmi?
2013. febr. 5. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

> Próbáltam nála a torrentet korlátozni, de nem sokat segített.

Ne csak a feltöltési sebességet korlátozd, hanem a szálak számát is ("Kapcsolatok maximális száma összesen", illetve "Kapcsolódott peerek maximális száma torrentenként").

[link]

Előbbi legyen mondjuk 50, utóbbi meg mondjuk 15.

Természetesen amikor nem játszol állítsátok vissza valami normális értékre.

2013. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2013. febr. 5. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!